بازار اصناف ایران
بازار اصناف ایران

از ارسال گل پرهیز کنید/ کار و تلاش را افزایش دهید

از ارسال گل پرهیز کنید/ کار و تلاش را افزایش دهید

درخواست سرپرست مرکز امور اصناف و دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی: از ارسال گل پرهیز کنید/ کار و تلاش را افزایش دهید

جمشید گلپور که پیشتر و به موجب صدور حکمی از حسین مدرس خیابانی سرپرست جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت، به عنوان سرپرست مرکز امور اصناف و بازرگانان و دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی انتخاب شده، از عموم فعالان این حوزه درخواست کرد از ارسال گل و هر نوع پیام تبریکی از این سنخ خودداری کنند.

گلپور در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران بیان کرد: امروز روز کار و تلاش است و باید با همتی مضاعف تمام ظرفیت‌ها را به کار بندیم تا مشکلات موجود در بازار کاهش یافته و زمینه برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی فراهم آید.

وی تاکید کرد: از تمامی فعالان حوزه درخواست می‌کنم از ارسال گل و هرگونه هدایا پرهیز کنند.

دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی افزود: امروز بزرگ‌ترین هدیه رفع و کاهش آسیب‌های وارده بر فعالیت‌های اقتصادی و صنفی است. امروز، روز تلاش و کار هدفمند و برنامه‌ریزی شده است. زمانی که باید همه دست به دست هم دهیم تا نگرانی‌ها و دغدغه‌ها به پایین‌ترین سطح ممکن برسد.

گلپور در پایان گفت: لازم می‌دانم بدین‌وسیله از تمامی دوستانی و همکارانی که طی این مدت به هر شکل انتصاب اینجانب در مسئولیت جدید را تبریک گفتند، تشکر و قدردانی کنم

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *